IHD1EB472L
IHD1EB472L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7MH 160MA 10.1OHM TH
Tolerance: ±15%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10.1Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 110mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 160 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7MH 160MA 10.1OHM TH, Tolerance: ±15%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10.1Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 110mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 4.7 mH, Current Rating (Amps): 160 mA.
Інші пропозиції IHD1EB472L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB472L IHD1EB472L Виробник : Vishay / Dale ihd.pdf Power Inductors - Leaded IHD-1 4.7K 15% EB E2