IHD1EB4R7L
IHD1EB4R7L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 3.4A 22 MOHM TH
Tolerance: ±15%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 22mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 3.4A 22 MOHM TH, Tolerance: ±15%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 22mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 3.4 A.
Інші пропозиції IHD1EB4R7L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB4R7L IHD1EB4R7L Виробник : Vishay / Dale ihd-239901.pdf Fixed Inductors 4.7uH 15%