IHD1EB560L
IHD1EB560L Vishay / Dale
ihd-1762898.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 56uH 15%
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 1.4A 130 MOHM TH.
Інші пропозиції IHD1EB560L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB560L IHD1EB560L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 56UH 1.4A 130 MOHM TH