IHD1EB561L
IHD1EB561L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 560uH 15%
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 560UH 470MA 1.14OHM TH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB561L IHD1EB561L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 560UH 470MA 1.14OHM TH