IHD1EB6R8L
IHD1EB6R8L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 6.8UH 3.1A 26 MOHM TH
на замовлення 188 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції IHD1EB6R8L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB6R8L IHD1EB6R8L Виробник : Vishay / Dale ihd-239901.pdf Fixed Inductors 6.8uH 15%