IHD1EB820L
IHD1EB820L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 82UH 1.3A 152 MOHM TH
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHD1EB820L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB820L IHD1EB820L Виробник : Vishay / Dale ihd.pdf Power Inductors - Leaded 82uH 15%