IHD1EB821L
IHD1EB821L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 820UH 360MA 1.98 OHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHD1EB821L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1EB821L IHD1EB821L Виробник : Vishay / Dale ihd-239901.pdf Fixed Inductors 820uH 15%