IHD1ER100L
IHD1ER100L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 2.8A 33 MOHM TH
Tolerance: ±15%
Packaging: Bag
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 33mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 2.8A 33 MOHM TH, Tolerance: ±15%, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 33mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.
Інші пропозиції IHD1ER100L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1ER100L IHD1ER100L Виробник : Vishay / Dale ihd.pdf Power Inductors - Leaded IHD-1 10 15% ER e2