IHD1ER221L
IHD1ER221L Vishay / Dale
ihd-1762898.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 220uH 15%
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 700MA 505MOHM TH.
Інші пропозиції IHD1ER221L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1ER221L IHD1ER221L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 220UH 700MA 505MOHM TH