IHD1ER470L
IHD1ER470L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded IHD-1 47 15% ER E2
на замовлення 782 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 1.6A 104 MOHM TH.
Інші пропозиції IHD1ER470L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD1ER470L IHD1ER470L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 47UH 1.6A 104 MOHM TH