IHD3BH123L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 12MH 200MA 9.34 OHM TH
Tolerance: ±15%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9.34Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 170mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Inductance: 12 mH
Current Rating (Amps): 200 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 12MH 200MA 9.34 OHM TH, Tolerance: ±15%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9.34Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 170mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Inductance: 12 mH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Інші пропозиції IHD3BH123L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3BH123L IHD3BH123L Виробник : Vishay / Dale ihd.pdf Power Inductors - Leaded Axial 12mH 15%