IHD3BH180L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 18UH 4A 22 MOHM TH
Packaging: Bag
Tolerance: ±15%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 22mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 4 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 4A 22 MOHM TH, Packaging: Bag, Tolerance: ±15%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 22mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 4 A.
Інші пропозиції IHD3BH180L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3BH180L IHD3BH180L Виробник : Vishay / Dale ihd.pdf Power Inductors - Leaded 18uH 15%