IHD3BH222L
IHD3BH222L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded Axial 2200uH 15%
на замовлення 141 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2MH 500MA 1.76 OHM, Packaging: Bag, Tolerance: ±15%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.76Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 380mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Inductance: 2.2 mH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Інші пропозиції IHD3BH222L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3BH222L IHD3BH222L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 2.2MH 500MA 1.76 OHM
Packaging: Bag
Tolerance: ±15%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.76Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 380mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 500 mA