IHD3BH391L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 390UH 1.6A 288 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHD3BH391L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3BH391L IHD3BH391L Виробник : Vishay / Dale ihd-1762898.pdf Power Inductors - Leaded Axial 390uH 15%