IHD3BH5R6L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 5.6UH 4A 11 MOHM TH
Tolerance: ±15%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 4 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 4A 11 MOHM TH, Tolerance: ±15%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 4 A.
Інші пропозиції IHD3BH5R6L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3BH5R6L IHD3BH5R6L Виробник : Vishay / Dale ihd.pdf Power Inductors - Leaded 5.6 UH 15%