Продукція > VISHAY > IHD3EB103L
IHD3EB103L
IHD3EB103L VISHAY
2050685.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IHD3EB103L - INDUCTOR, 10MH, 250MA, AXIAL LEADED
tariffCode: 85339000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: 0
Induktivität: 10mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 250mA
DC-Widerstand, max.: 0
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: IHD Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 240 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IHD3EB103L - INDUCTOR, 10MH, 250MA, AXIAL LEADED, tariffCode: 85339000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Induktivitätstoleranz: 0, Induktivität: 10mH, euEccn: NLR, DC-Nennstrom: 250mA, DC-Widerstand, max.: 0, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Produktpalette: IHD Series, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Інші пропозиції IHD3EB103L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3EB103L IHD3EB103L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 10MH 250MA 7.3 OHM TH