IHD3EB104L
IHD3EB104L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 100K uH 15%
на замовлення 464 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100MH 70MA 76 OHM TH, Tolerance: ±15%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 76Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 60mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 100 mH, Current Rating (Amps): 70 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3EB104L IHD3EB104L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 100MH 70MA 76 OHM TH
Tolerance: ±15%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 76Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 60mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 100 mH
Current Rating (Amps): 70 mA
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
IHD3EB104L IHD3EB104L Виробник : VISHAY VISHS96175-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IHD3EB104L - Induktivität, Filter, Hochstrom, 100mH, 70mA, 76 Ohm, ± 15%, Baureihe IHD
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 15%
Induktivität: 100mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 70mA
DC-Widerstand, max.: 76ohm