IHD3EB121L
IHD3EB121L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 120 UH +/- 15%
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120UH 1.6A 113 MOHM TH.
Інші пропозиції IHD3EB121L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3EB121L IHD3EB121L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 120UH 1.6A 113 MOHM TH