IHD3EB151L
IHD3EB151L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 150UH 1.6A 129 MOHM TH
на замовлення 445 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHD3EB151L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3EB151L IHD3EB151L Виробник : Vishay / Dale ihd-239901.pdf Fixed Inductors 150uH 15%