IHD3EB152L
IHD3EB152L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.5MH 600MA 1.18OHM TH
Tolerance: ±15%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.18Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 460mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 1.5 mH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 177 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5MH 600MA 1.18OHM TH, Tolerance: ±15%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.18Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 460mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 1.5 mH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Інші пропозиції IHD3EB152L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3EB152L IHD3EB152L Виробник : Vishay / Dale VISHS96175_1-2566416.pdf Fixed Inductors 1.5KuH 15%