IHD3EB220L
IHD3EB220L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22UH 4A 24 MOHM TH
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHD3EB220L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3EB220L IHD3EB220L Виробник : Vishay / Dale ihd.pdf Power Inductors - Leaded 22uH 15%