IHD3EB223L
IHD3EB223L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22MH 130MA 18 OHM TH
Tolerance: ±15%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 120mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 22 mH
Current Rating (Amps): 130 mA
на замовлення 118 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22MH 130MA 18 OHM TH, Tolerance: ±15%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 18Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 120mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 22 mH, Current Rating (Amps): 130 mA.
Інші пропозиції IHD3EB223L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3EB223L IHD3EB223L Виробник : VISHAY 2050685.pdf Description: VISHAY - IHD3EB223L - INDUCTOR, 22MH, 130MA, AXIAL LEADED
tariffCode: 85339000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 15%
Induktivität: 22mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 130mA
DC-Widerstand, max.: 18ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: IHD Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 1 шт:
IHD3EB223L IHD3EB223L Виробник : Vishay / Dale ihd.pdf Power Inductors - Leaded 22K uH 15%