IHD3EB270L
IHD3EB270L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 27UH 4A 25 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHD3EB270L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3EB270L IHD3EB270L Виробник : Vishay / Dale VISHS96175_1-2566416.pdf Fixed Inductors 27uH 15%