IHD3EB391L
IHD3EB391L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 390UH 1.6A 288 MOHM TH
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHD3EB391L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3EB391L IHD3EB391L Виробник : Vishay / Dale ihd-239901.pdf Fixed Inductors 390uH 15%