IHD3EB470L
IHD3EB470L Vishay / Dale
ihd-1762898.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 47uH 15%
на замовлення 138 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 4A 34 MOHM TH.
Інші пропозиції IHD3EB470L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3EB470L IHD3EB470L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 47UH 4A 34 MOHM TH