IHD3EB471L
IHD3EB471L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 470uH 15%
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470UH 1.2A 393 MOHM TH.
Інші пропозиції IHD3EB471L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3EB471L IHD3EB471L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 470UH 1.2A 393 MOHM TH