IHD3EB681L
IHD3EB681L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 680uH 15%
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680UH 1A 570 MOHM TH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3EB681L IHD3EB681L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 680UH 1A 570 MOHM TH