IHD3EB820L
IHD3EB820L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 82uH 15%
на замовлення 103 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IHD3EB820L - INDUCTOR, 82UH, 2A, AXIAL LEADED, tariffCode: 85339000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Induktivitätstoleranz: ± 15%, Induktivität: 82, euEccn: NLR, DC-Nennstrom: 2, DC-Widerstand, max.: 0.066, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Produktpalette: IHD Series, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Інші пропозиції IHD3EB820L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3EB820L IHD3EB820L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 82UH 2A 66 MOHM TH
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
IHD3EB820L IHD3EB820L Виробник : VISHAY 2047163.pdf Description: VISHAY - IHD3EB820L - INDUCTOR, 82UH, 2A, AXIAL LEADED
tariffCode: 85339000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 15%