IHD3ER220L
IHD3ER220L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22UH 4A 24 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHD3ER220L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3ER220L IHD3ER220L Виробник : Vishay / Dale ihd.pdf Power Inductors - Leaded 22 UH 15%