Продукція > VISHAY DALE > IHDF1300AEEH2R2K1A
IHDF1300AEEH2R2K1A
IHDF1300AEEH2R2K1A Vishay Dale
ihdf-1300ae-1a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.2UH 59A 1.11 MOHM TH
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.299" L x 1.173" W (33.00mm x 29.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 1.11mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 23MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 149A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.606" (15.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 59 A
на замовлення 136 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 59A 1.11 MOHM TH, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.299" L x 1.173" W (33.00mm x 29.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 1.11mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 23MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 149A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.606" (15.40mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 59 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHDF1300AEEH2R2K1A IHDF1300AEEH2R2K1A Виробник : Vishay / Dale ihdf-1300ae-1a.pdf Power Inductors - Leaded 2.2uH 10%