Продукція > VISHAY DALE > IHDF1300AEEH3R3K10
IHDF1300AEEH3R3K10
IHDF1300AEEH3R3K10 Vishay Dale
ihdf-1300ae-10.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3UH 59A 1.11 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.299" L x 1.299" W (33.00mm x 33.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.11mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 18MHz
Current - Saturation (Isat): 112A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.606" (15.40mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 59 A
на замовлення 247 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 59A 1.11 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.299" L x 1.299" W (33.00mm x 33.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.11mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 18MHz, Current - Saturation (Isat): 112A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.606" (15.40mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 59 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHDF1300AEEH3R3K10 IHDF1300AEEH3R3K10 Виробник : Vishay / Dale ihdf-1300ae-10.pdf Power Inductors - Leaded 3.3uH 10%
на замовлення 237 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
IHDF1300AEEH3R3K10 Виробник : Vishay ihdf-1300ae-10.pdf Inductor Power Wirewound 3.3uH 10% 100KHz Ferrite 59A 0.00111Ohm DCR RDL