Продукція > VISHAY DALE > IHDF1300AEEH4R7K10
IHDF1300AEEH4R7K10
IHDF1300AEEH4R7K10 Vishay Dale
ihdf-1300ae-10.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 59A 1.11 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.299" L x 1.299" W (33.00mm x 33.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.11mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 16MHz
Current - Saturation (Isat): 92A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.606" (15.40mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 59 A
на замовлення 204 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 59A 1.11 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.299" L x 1.299" W (33.00mm x 33.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.11mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 16MHz, Current - Saturation (Isat): 92A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.606" (15.40mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 59 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHDF1300AEEH4R7K10 IHDF1300AEEH4R7K10 Виробник : Vishay / Dale ihdf-1300ae-10.pdf Power Inductors - Leaded 4.7uH 10%
на замовлення 261 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
IHDF1300AEEH4R7K10 IHDF1300AEEH4R7K10 Виробник : VISHAY 3006601.pdf Description: VISHAY - IHDF1300AEEH4R7K10 - INDUKTIVITÄT, 4.7UH, 10%, 59A, THT
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): 92A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: 10%
Induktivität: 4.7µH
euEccn: NLR
RMS-Strom Irms: 59A