Продукція > VISHAY DALE > IHDF1300AEEH4R7K1A
IHDF1300AEEH4R7K1A
IHDF1300AEEH4R7K1A Vishay Dale
ihdf-1300ae-1a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 59A 1.11MOHM TH
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.299" L x 1.173" W (33.00mm x 29.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 1.11mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 16MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 92A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.606" (15.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 59 A
на замовлення 142 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 59A 1.11MOHM TH, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.299" L x 1.173" W (33.00mm x 29.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 1.11mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 16MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 92A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.606" (15.40mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 59 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHDF1300AEEH4R7K1A IHDF1300AEEH4R7K1A Виробник : Vishay / Dale ihdf-1300ae-1a.pdf Power Inductors - Leaded 4.7uH 10%
на замовлення 132 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
IHDF1300AEEH4R7K1A IHDF1300AEEH4R7K1A Виробник : VISHAY 3751956.pdf Description: VISHAY - IHDF1300AEEH4R7K1A - INDUKTIVITÄT 4.7UH 10%, 92A, UNGESCHIRMT
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): 92A
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: 10%
Induktivität: 4.7µH
euEccn: NLR
RMS-Strom Irms: 59A