Продукція > VISHAY DALE > IHDF1300AEEH5R0K1A
IHDF1300AEEH5R0K1A
IHDF1300AEEH5R0K1A Vishay Dale
ihdf-1300ae-1a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 5UH 59A 1.11 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.299" L x 1.173" W (33.00mm x 29.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 1.11mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 78A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.606" (15.40mm)
Inductance: 5 µH
Current Rating (Amps): 59 A
на замовлення 284 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 5UH 59A 1.11 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.299" L x 1.173" W (33.00mm x 29.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 1.11mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 78A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.606" (15.40mm), Inductance: 5 µH, Current Rating (Amps): 59 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHDF1300AEEH5R0K1A IHDF1300AEEH5R0K1A Виробник : Vishay / Dale ihdf-1300ae-1a.pdf Power Inductors - Leaded 5uH 10%