Продукція > VISHAY > IHDM1008BCEV1R2M3A
IHDM1008BCEV1R2M3A
IHDM1008BCEV1R2M3A Vishay
ihdm-1008bc-3a.pdf
Виробник: Vishay
Power Inductors - Leaded 1008BC 1.2uH 20% AEC-Q200
на замовлення 237 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 80A 0.3 MOHM TH, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.005" L x 0.816" W (25.53mm x 20.73mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 180°C, DC Resistance (DCR): 0.3mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 90MHz, Current - Saturation (Isat): 150A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.896" (22.75mm), Part Status: Active, Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 80 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHDM1008BCEV1R2M3A IHDM1008BCEV1R2M3A Виробник : Vishay / Dale ihdm-1008bc-3a.pdf Power Inductors - Leaded 1008BC 1.2uH 20% AEC-Q200
на замовлення 301 шт:
Кількість Ціна
IHDM1008BCEV1R2M3A IHDM1008BCEV1R2M3A Виробник : Vishay Dale ihdm-1008bc-3a.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 80A 0.3 MOHM TH
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.005" L x 0.816" W (25.53mm x 20.73mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 180°C
DC Resistance (DCR): 0.3mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 90MHz
Current - Saturation (Isat): 150A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.896" (22.75mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 80 A
на замовлення 255 шт:
IHDM1008BCEV1R2M3A IHDM1008BCEV1R2M3A Виробник : VISHAY VISH-S-A0009901170-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IHDM1008BCEV1R2M3A - INDUKTIVITÄT, 1.2UH, 80A, HOCHKANTGEWICK
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): 110A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Induktivität: 1.2µH
euEccn: NLR
isCanonical: Y
RMS-Strom Irms: 80A