Продукція > VISHAY DALE > IHDM1008BCEV1R3M20
IHDM1008BCEV1R3M20
IHDM1008BCEV1R3M20 Vishay Dale
ihdm-1008bc-x0.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: HIGH CURRENT THROUGH-HOLE INDUCT
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Vertical, 2 PC Pin
Size / Dimension: 1.005" L x 0.816" W (25.53mm x 20.73mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 180°C
DC Resistance (DCR): 0.48mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 95MHz
Current - Saturation (Isat): 259A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Vertical, 2 PC Pin
Height - Seated (Max): 0.896" (22.75mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.3 µH
Current Rating (Amps): 84 A
на замовлення 291 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH CURRENT THROUGH-HOLE INDUCT, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Vertical, 2 PC Pin, Size / Dimension: 1.005" L x 0.816" W (25.53mm x 20.73mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 180°C, DC Resistance (DCR): 0.48mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 95MHz, Current - Saturation (Isat): 259A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Vertical, 2 PC Pin, Height - Seated (Max): 0.896" (22.75mm), Part Status: Active, Inductance: 1.3 µH, Current Rating (Amps): 84 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHDM1008BCEV1R3M20 IHDM1008BCEV1R3M20 Виробник : Vishay / Dale ihdm-1008bc-x0.pdf Power Inductors - Leaded 1.3uH 20% 84 A
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
IHDM1008BCEV1R3M20 IHDM1008BCEV1R3M20 Виробник : VISHAY 4190455.pdf Description: VISHAY - IHDM1008BCEV1R3M20 - Leistungsinduktivität, 480 µOhm, 1.3µH, ±20%, ungeschirmt, 84A Irms, 201A Isat, IHDM-1008BC-x0
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): 201A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Induktivität: 1.3µH
euEccn: NLR
RMS-Strom Irms: 84A