Продукція > VISHAY / DALE > IHDM1008BCEV2R2M3A
IHDM1008BCEV2R2M3A
IHDM1008BCEV2R2M3A Vishay / Dale
ihdm-1008bc-3a.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 2.2uH 20%
на замовлення 349 шт:
Написати відгук
Description: IHDM1008BC-3A 2.2 UH 20% EV, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.005" L x 0.816" W (25.53mm x 20.73mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 180°C, DC Resistance (DCR): 0.4mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 45MHz, Current - Saturation (Isat): 110A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.896" (22.75mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 70 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHDM1008BCEV2R2M3A IHDM1008BCEV2R2M3A Виробник : Vishay ihdm-1008bc-3a.pdf Power Inductors - Leaded 2.2uH 20%
на замовлення 375 шт:
Кількість Ціна
IHDM1008BCEV2R2M3A IHDM1008BCEV2R2M3A Виробник : Vishay Dale ihdm-1008bc-3a.pdf Description: IHDM1008BC-3A 2.2 UH 20% EV
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.005" L x 0.816" W (25.53mm x 20.73mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 180°C
DC Resistance (DCR): 0.4mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 45MHz
Current - Saturation (Isat): 110A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.896" (22.75mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 70 A
на замовлення 901 шт:
IHDM1008BCEV2R2M3A IHDM1008BCEV2R2M3A Виробник : VISHAY VISH-S-A0009901170-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IHDM1008BCEV2R2M3A - INDUKTIVITÄT, 2.2UH, 70A, HOCHKANTGEWICK
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): 75A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Induktivität: 2.2µH
euEccn: NLR
isCanonical: Y
RMS-Strom Irms: 70A