Продукція > VISHAY / DALE > IHDM1008BCEV3R3M3A
IHDM1008BCEV3R3M3A
IHDM1008BCEV3R3M3A Vishay / Dale
ihdm-1008bc-3a.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 3.3uH 20%
на замовлення 457 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IHDM1008BC-3A 3.3 UH 20% EV, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.005" L x 0.816" W (25.53mm x 20.73mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 180°C, DC Resistance (DCR): 0.7mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 25MHz, Current - Saturation (Isat): 90A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.896" (22.75mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 50 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHDM1008BCEV3R3M3A IHDM1008BCEV3R3M3A Виробник : Vishay ihdm-1008bc-3a.pdf Power Inductors - Leaded 3.3uH 20%
на замовлення 41 шт:
Кількість Ціна
IHDM1008BCEV3R3M3A IHDM1008BCEV3R3M3A Виробник : Vishay Dale ihdm-1008bc-3a.pdf Description: IHDM1008BC-3A 3.3 UH 20% EV
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.005" L x 0.816" W (25.53mm x 20.73mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 180°C
DC Resistance (DCR): 0.7mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 25MHz
Current - Saturation (Isat): 90A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.896" (22.75mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 50 A