Продукція > VISHAY DALE > IHDM1008BCEV5R6M20
IHDM1008BCEV5R6M20
IHDM1008BCEV5R6M20 Vishay Dale
ihdm-1008bc-x0.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: HIGH CURRENT THROUGH-HOLE INDUCT
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Vertical, 2 PC Pin
Size / Dimension: 1.005" L x 0.816" W (25.53mm x 20.73mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 180°C
DC Resistance (DCR): 1.5mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 34MHz
Current - Saturation (Isat): 125A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Vertical, 2 PC Pin
Height - Seated (Max): 0.896" (22.75mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 45 A
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: HIGH CURRENT THROUGH-HOLE INDUCT, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Vertical, 2 PC Pin, Size / Dimension: 1.005" L x 0.816" W (25.53mm x 20.73mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 180°C, DC Resistance (DCR): 1.5mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 34MHz, Current - Saturation (Isat): 125A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Vertical, 2 PC Pin, Height - Seated (Max): 0.896" (22.75mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 45 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHDM1008BCEV5R6M20 IHDM1008BCEV5R6M20 Виробник : Vishay / Dale ihdm-1008bc-x0.pdf Power Inductors - Leaded 5.6uH 20% 45 A