Продукція > VISHAY / DALE > IHDM1107BBEV1R1M20
IHDM1107BBEV1R1M20
IHDM1107BBEV1R1M20 Vishay / Dale
ihdm-1107bb-x0.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 1.1uH 20% 93 A
на замовлення 415 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FG, IHDM-1107BB-20 1.1 20%, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.055" L x 0.705" W (26.80mm x 17.90mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, DC Resistance (DCR): 0.41mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Current - Saturation (Isat): 301A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm), Part Status: Active, Inductance: 1.1 µH, Current Rating (Amps): 93 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.055" L x 0.705" W (26.80mm x 17.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
DC Resistance (DCR): 0.41mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Current - Saturation (Isat): 301A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.1 µH
Current Rating (Amps): 93 A