Продукція > VISHAY / DALE > IHDM1107BBEV2R7M30
IHDM1107BBEV2R7M30
IHDM1107BBEV2R7M30 Vishay / Dale
ihdm-1107bb-x0.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 2.7uH 20% 72 A
на замовлення 612 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FG, IHDM-1107BB-30 2.7 20%, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.055" L x 0.705" W (26.80mm x 17.90mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, DC Resistance (DCR): 0.65mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 62MHz, Current - Saturation (Isat): 127A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm), Part Status: Active, Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 72 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.055" L x 0.705" W (26.80mm x 17.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
DC Resistance (DCR): 0.65mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 62MHz
Current - Saturation (Isat): 127A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 72 A