Продукція > VISHAY DALE > IHDM1107BBEV3R0M20
IHDM1107BBEV3R0M20
IHDM1107BBEV3R0M20 Vishay Dale
ihdm-1107bb-x0.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FG, IHDM-1107BB-20 3.0 20%
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.055" L x 0.705" W (26.80mm x 17.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
DC Resistance (DCR): 0.97mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 53MHz
Current - Saturation (Isat): 192A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm)
Inductance: 3 µH
Current Rating (Amps): 50 A
на замовлення 284 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FG, IHDM-1107BB-20 3.0 20%, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.055" L x 0.705" W (26.80mm x 17.90mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, DC Resistance (DCR): 0.97mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 53MHz, Current - Saturation (Isat): 192A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm), Inductance: 3 µH, Current Rating (Amps): 50 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHDM1107BBEV3R0M20 IHDM1107BBEV3R0M20 Виробник : Vishay / Dale ihdm-1107bb-x0.pdf Power Inductors - Leaded 3uH 20% 50 A