Продукція > VISHAY / DALE > IHDM1107BBEV5R6M20
IHDM1107BBEV5R6M20
IHDM1107BBEV5R6M20 Vishay / Dale
ihdm-1107bb-x0.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 5.6uH 20% 37 A
на замовлення 412 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FG, IHDM-1107BB-20 5.6 20%, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.055" L x 0.705" W (26.80mm x 17.90mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, DC Resistance (DCR): 1.73mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Current - Saturation (Isat): 142A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm), Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 37 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.055" L x 0.705" W (26.80mm x 17.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
DC Resistance (DCR): 1.73mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Current - Saturation (Isat): 142A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm)
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 37 A