Продукція > VISHAY / DALE > IHDV1008BBEV100M30
IHDV1008BBEV100M30
IHDV1008BBEV100M30 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 10UH 30A 1.5kV THT
на замовлення 86 шт:
Написати відгук