Продукція > VISHAY / DALE > IHDV1008BBEV100M3A
IHDV1008BBEV100M3A
IHDV1008BBEV100M3A Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 10UH 30A 1.5kV THT AEC-Q
на замовлення 90 шт:
Написати відгук