Продукція > VISHAY DALE > IHHP0805ZHER2R2M01
IHHP0805ZHER2R2M01
IHHP0805ZHER2R2M01 Vishay Dale
ihhp-0805zh-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: IHHP-0805ZH-01 2.2 20% ER E3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IHHP-0805ZH-01 2.2 20% ER E3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHHP0805ZHER2R2M01 IHHP0805ZHER2R2M01 Виробник : Vishay / Dale ihhp-0805zh-01.pdf Power Inductors - SMD 0805 2.2uH 20%
на замовлення 589 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Iron Powder
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A