Продукція > VISHAY / DALE > IHHP0806ABER1R5M01
IHHP0806ABER1R5M01
IHHP0806ABER1R5M01 Vishay / Dale
ihhp-0806ab-01.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 1.5uH 20% LowProfile High Current
на замовлення 9930 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 2.2A 104MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 104mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 2.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHHP0806ABER1R5M01 IHHP0806ABER1R5M01 Виробник : Vishay Dale ihhp-0806ab-01.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 2.2A 104MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 104mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A
на замовлення 49 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A