Продукція > VISHAY / DALE > IHHP0806ABER2R2M01
IHHP0806ABER2R2M01
IHHP0806ABER2R2M01 Vishay / Dale
ihhp-0806ab-01.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 2.2uH 20% LowProfile High Current
на замовлення 635 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.8A 155MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 155mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHHP0806ABER2R2M01 IHHP0806ABER2R2M01 Виробник : Vishay Dale ihhp-0806ab-01.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.8A 155MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 155mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A