Продукція > VISHAY DALE > IHHP0806AZER1R0M01
IHHP0806AZER1R0M01
IHHP0806AZER1R0M01 Vishay Dale
ihhp-0806az-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1UH 3.1A 65 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 65mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A
на замовлення 21000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 3.1A 65 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 65mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 3.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHHP0806AZER1R0M01 IHHP0806AZER1R0M01 Виробник : Vishay Dale ihhp-0806az-01.pdf Description: FIXED IND 1UH 3.1A 65 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
IHHP0806AZER1R0M01 IHHP0806AZER1R0M01 Виробник : Vishay / Dale ihhp-0806az-01.pdf Power Inductors - SMD 1uH 20% Low Profile High Current