Продукція > VISHAY DALE > IHHP0806ZHER2R2M01
IHHP0806ZHER2R2M01
IHHP0806ZHER2R2M01 Vishay Dale
ihhp-0806zh-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: IHHP-0806ZH-01 2.2 20% ER E3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.7A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
на замовлення 9000 шт:
Написати відгук
Description: IHHP-0806ZH-01 2.2 20% ER E3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.7A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Iron Powder
Supplier Device Package: 0806
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
IHHP0806ZHER2R2M01 IHHP0806ZHER2R2M01 Виробник : Vishay / Dale ihhp-0806zh-01.pdf Power Inductors - SMD 0806 2.2uH 20%